DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Program pro děti

Hledáte kouzelníka na dětskou párty? Poptáváte kvalitní dětský program na firemní akci či městské slavnosti? Pak jste tu správně! Pozvěte kouzelníka na dětskou oslavu a připravte oslavenci a jeho hostům nezapomenutelný zážitek.

Můžete navštívit také nové stránky na adrese: https://www.kouzelnikroberto.cz/

Kouzelník pro děti Roberto sestavil moderní, pestrý a interaktivní program plný kouzel, klaunování, žonglování a mnoho dalšího. Program je navržen tak, by se děti ani na vteřinu nenudily a v neposlední řadě, aby se pobavili i dospělí - rodiče, profesoři aj.

Malí diváci se aktivně zapojují a mají tak možnost stát se kouzelníkovými asistenty a používat jeho rekvizity, což je pro ně velký zážitek.

Na závěr představení je připraveno minidisko a tvarování balonků - každému dítěti kouzelník vyrobí a věnuje zvířátko z balónku.

PROČ PRÁVĚ ROBERTO?

Protože jeho představení je jiné. Roberto vystupuje formou mima, což mu umožňuje bavit děti bez rozdílu národnosti a jazyka. Čerpá z klasické pantomimy svého profesora Olega Popova a dokáže spolehlivě rozesmát publikum bez nutnosti slov. 

Díky absenci mluveného slova je představení velmi dynamické, během vystoupení shlédnete úctyhodné množství kouzel i komických čísel, není zde prostor na "omáčku", čas se nenatahuje povídáním.   

 

Délka programu: 45-60 minut

Cena: na vyžádání, lze přizpůsobit program možnostem klienta

Vhodné pro: školy, školky, narozeninové oslavy, městské slavnosti, firemní family days

Doprava: kdekoli po ČR

 

 

 

 

 

 

 

Kouzelník pro děti Praha. Moderní varietní představení plné kouzel, žonglování a legrace, děti kouzlí spolu s kouzelníkem. Kouzelník na narozeninovou oslavu. Kouzelnické představení pro děti. Kouzelnické vystoupení pro děti. Kouzelník na dětskou party. Kouzelník pro školky. Klaun na dětskou oslavu. Klaun na narozeninovou party. Klaun do školky. Program na dětskou oslavu. Program na narozeninovou party. Vystoupení kouzelníka pro děti. Představení kouzelníka obchodní centrum. Zábavný program na dětskou oslavu. Zábavný program na narozeninovou oslavu. Zábava na dětskou party.