DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Program pro dospělé

Poptáváte kvalitní program na svatbu, firemní večírek či ples? 

Svatební kouzelník Roberto vám připraví zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.  

 

Pro dospělé publikum Roberto sestavil varietní vystoupení plné kouzel, fascinujícího žonglování s meči a ohněm a mnoho dalšího. Program je prokládán komickými scénkami, u kterých nezůstane jedno oko suché... od smíchu :-))   

Diváci se zapojují a celý program se nese v duchu "comedy magic", takže legrace je zaručena. Nechybí ani decentní a taktně podaná dvojsmyslná čísla.

Kouzelnické vystoupení na svatbu je zakončeno speciálním trikem pro nevěstu.

TIP: K představení lze přiobjednat velmi oblíbenou mikromagii.

PROČ PRÁVĚ ROBERTO?

Protože jeho představení je jiné. Roberto vystupuje formou mima, což mu umožňuje bavit diváky bez rodílu národnosti a jazyka. Čerpá z klasické pantomimy svého profesora Olega Popova a dokáže spolehlivě rozesmát publikum bez nutnosti slov.

Díky absenci mluveného slova je představení velmi dynamické, během vystoupení shlédnete úctyhodné množství kouzel i komických čísel, není zde prostor na "omáčku", čas se nenatahuje povídáním.

 

Délka programu: 30-40 minut

Cena: na vyžádání, program lze přizpůsobit možnostem klienta

Vhodné na: plesy, svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy pro dospělé

Doprava: kdekoli po ČR

Vlastní ozvučení

 

 

 

 

 

 

 

 Kouzelník na svatbu Praha, kouzelník na firemní večírek, zábava na firemní večírek, kouzelník na vánoční večírek, svatební kouzelník, kouzelník na svatbu, zábava na svatbu, program na svatbu, svatební program